• شنبه, 26 خرداد 1403

حریم خصوصی

پارسیس تحلیل با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای ایجاد پروفایل و برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای ثبت درخواست در حوزه‌های مختلف و ثبت هرگونه فعالیت در سایت، اطلاعاتی مانند نام، حوزه فعالیت، آدرس، شماره تلفن ، ایمیل و ...  مورد نیاز است ، از این رو وارد کردن اطلاعات یادشده در بالا برای فعالیت در سایت پارسیس لازم است.

نوع دستگاه، زبان و نوع سیستم عامل دستگاه شما،  جست‌وجوهای انجام شده در وب سایت پارسیس تحلیل و نتایج انتخاب‌شده، مدت و بازه‌های استفاده شما از سایت، اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور شامل نوع شبکه و نوع و نسخه مرورگر و اطلاعات مشابه تنها توسط اینفوصنعت استفاده شده و در اختیار شریک تجاری دیگری قرار نمی‌گیرد. همچنین در صورت درخواست کاربر اطلاعات قبلی پاک شده و پس از آن این اطلاعات جمع آوری نمی گردد.
پارسیس تحلیل اطلاعات را توسط کوکی (cookie) جمع آوری می کند. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید.
پارسیس تحلیل برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت پیامک ارسال می‌نماید.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه پارسیس تحلیل را از خود سلب می‌کند. پارسیس تحلیل هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد تا در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای پارسیس تحلیل وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده‌اند.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات اعلام شده در قسمت ارتباط با ما تماس برقرار کنید.

  • برچسب ها

به اشتراک گذاری این مطلب!

دیدگاه ( دیدگاه در صف انتظار)

ارسال دیدگاه